KONST / Litografier / Färglitografi 13122107
nr 1312 2107
Ulf Onsberg
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 191/225,74x61cm
Ulf Onsberg, född 1932 i Kalmar, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:54:54